aktualizováno: 18.04.2024 09:49:14

Velikonoce 2020

Letos se vzhledem k epidemii v naší farnosti průvod na květnou neděli nemohl uskutečnit. Přivítali jsme tedy Ježíše společně alespoň takto. Farníci se vyfotili doma se svou ratolestí (či obrázkem nebo květinou v květináči) a poslali svou fotografii do našeho virtuálního průvodu.
HOSANA SYNU DAVIDOVU

Průvod farníků na květnou neděli v minulém roce. Část chorálu a průvodu si jako připominku můžete spustit [Záznam průvodu].

Přeji všem farníkům v této nové situaci radostné a duchovně prožité dny Ježíšovy lásky. Pamatuji na Vás všechny v modlitbě.
P. Zbigniew

Mše svatá v kostele sv. Václava na Květnou neděli bez ministrantů a bez účasti věřících

David Balarín

Dílka ratolesti dětí farníků z květné neděle můžete nalézt zde.

Ježíš v Getsemanské zahradě (kostel svatého Václava)

Boží hrob (kostel svatého Václava)

Slavení Vigílie na Bílou sobotu

Pán vstal z mrtvých, ALELUJA