Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.12.2017 23:07:33

Podpořte naši farnost

Podpořit naši farnost můžete různými způsoby. Kromě obětovaného utrpení a těžkostí budeme rádi např. za Vaši účast na mši svaté, modlitbu růžence a v neposlední řadě také za podporu finanční, kterou lze poukázat jak do kasiček v kostele, tak převodem přímo na účet farnosti. Administrátor farnosti Vám rád vystaví potvrzení o výši daru pro účely odpočtu ze základu daně. Číslo účtu, kam lze posílat Vaše finanční příspěvky je 4225211309/0800.

Z Vašeho příspěvku budou financovány kromě běžného provozu farnosti (topení v kostelích - plyn, elektřina, pronájem a provoz farní kanceláře) také drobné opravy a rekonstrukce. Měsíční režijní náklady farnosti činí cca 30tisíc Kč, farnost nemá žádné další příjmy kromě sbírek a vašich darů.

Děkujeme !